About - ویلاگرام

About

امروزه صنعت گردشگري با سرعتي چشمگير در حال پيشرفت و فراگير شدن مي باشد. با توجه به پتانسيل هاي خدادادي سرزمين مان ايران زمين فرآهم آوردن برخي پيش نيازها و بسترسازي ها مي تواند رونق صنعت توريسم، اين صنعت پاك و مولد را مرتفع سازد.
در حال حاضر برخی نارسایی ها متوجه مسافری خواهد بود که قصد عزیمت به مقصد خاص خود را دارد که بخش عمده موارد آن به شرح زیر می باشد:

– عدم شناخت تمامی جاذبه های گردشگری ای که در حومه مقصد موردنظر مسافر وجود دارد.

– شفاف نبودن نرخ اجاره ی اماكن اقاکتی (مانند ویلا یا سوئیت) در شهرهای مختلف کشور، به نحوی که مسافر بدون برآورد دقیق هزینه های اجاره ای عازم سفر می گردد.

– زمان بر بودن فرآيند انتخاب و اجاره ویلا توسط مسافر.

– معتبر و قانونی نبودن هویت اشخاصی که با استفاده از روش هایی غیرقانونی از جمله تابلو و کیوسک های کنار جاده ای اقدام به معرفی و اجاره ویلا می نمایند.

مجموعه ویلاگرام متشکل از یک تیم مجرب از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ و در جهت تسهیل فرآیند اجاره املاک اقامتی و مرتفع سازي مشكلات فوق فعاليت خود را آغاز نموده است.

در وبسایت ویلاگرام فهرستی از املاک اجاره ای شامل ویلا، سوئیت، هتل، متل، مهمان سرا و … با مشخص بودن مشخصات، مختصات دقیق جغرافیایی محل و هویت میزبان موجود می باشد و مسافر می تواند قبل از سفر با خیالی آسوده اقدام به رزرو ویلای موردنظر خود نماید.

لازم به ذکر می باشد به منظور صداقت سنجی و افزایش حداکثری حس اطمینان مسافر، املاک ثبت شده توسط میزبان های گرامی بصورت دوره ای توسط کارشناسان مجموعه ویلاگرام مورد بازدید قرار خواهند گرفت.