کسب درآمد از طریق اجاره اماکن اقامتی نظیر ویلا ، سوئیت و .. | کسب درآمد با اجاره ویلا | ویلاگرام

کسب درآمد از طریق اجاره اماکن اقامتی نظیر ویلا ، سوئیت و …

کسب درآمد از طریق اجاره اماکن اقامتی نظیر ویلا ، سوئیت و …

, , , , , ,
کسب درآمد از طریق اجاره اماکن اقامتی نظیر ویلا ، سوئیت و .. | کسب درآمد با اجاره ویلا , ویلاگرام

کسب درآمد از طریق اجاره اماکن اقامتی نظیر ویلا ، سوئیت و …

صنعت گردشگری و توریسم فرصت ها و موقعیت های بسیاری را برای درآمدزایی کسب و کارهای کوچک توسط خانواده ها ایجاد کرده است که در اکثر آنها ایجاد روابط مستقیم مابین میزبان و مسافر هدف اصلی می باشد.

بطور حتم بسیاری از شما تا کنون به این موضوع که با اجاره ی روزانه ی اماکن اقامتی خود کسب درآمد کنید اندیشیده اید، اماکنی نظیر ویلا، سوئیت، کلبه های چوبی، خانه های دوم و ویلاهای ییلاقی بلا استفاده، خانه باغ ها، کانکس های مسافرتی و …

یکی از راحت ترین و سریع ترین روش ها جهت ایجاد رابطه مابین میزبان و مسافر استفاده از شبکه های مجازی می باشد، روشی که در سال های اخیر با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شده است. در این روش مسافر یا مهمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن به لیستی از اماکن اقامتی موجود دسترسی پیدا کرده و پس از پرداخت بیعانه اقدام به رزرو مکان مورد نظر خود می نماید.

وبسایت ویلاگرام با هدف تسهیل در فرآیند ارتباط میزبان و مسافر و با امکان درج رایگان آگهی تبلیغاتی اماکن اقامتی در سراسر ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. بستری که در آن میزبان می تواند تصاویر، امکانات، موقعیت جغرافیایی و نرخ اجاره روزانه ویلا را اعلام و نیز با معرفی جاذبه های گردشگری پیرامون اماکن اقامتی خود در یک فضای رقابتی سالم و با ارائه خدماتی شایسته نسبت به جذب مسافر اقدام نموده و ایام خالی ماندن ویلا یا سوئیت خویش در سال را به حداقل برساند.

شما میزبان گرامی می توانید با مراجعه به وبسایت www.vilagram.ir و پس از ایجاد حساب کاربری بصورت کاملا رایگان، نسبت به معرفی و ثبت اماکن اقامتی خود اقدام نموده و لحظات شاد و ماندگاری را برای خود و مسافرانتان خلق نمائید.

یک دیدگاه

جدیدترین املاک ثبت شده