پارك جنگلي سي سنگان | پارک جنگلی سی سنگان کجاست | سی سنگان نوشهر | ویلاگرام

پارك جنگلي سي سنگان

پارك جنگلي سي سنگان

, , , , , , , ,
پارك جنگلي سي سنگان , پارک جنگلی سی سنگان کجاست , سی سنگان نوشهر , ویلاگرام

پارك جنگلي سي سنگان

پارک ساحلي و جنگلي سی‌سنگان نوشهر در حدود ۲۷ کیلومتری نوشهر به نور قرار دارد و مساحت اين پارك در حدود ۶۰۰ هکتار مي باشد که در سال ۱۳۴۴ عمليات طراحي و محوطه سازي آن انجام شده. این پارک علاوه بر جاذبه‌های طبيعي و گردشگري فراوان، سیاست حفظ و حراست از گونه‌های نادر و حفاظت شده گیاه شمشاد را دنبال می‌کند. اين منطقه دارای آب و هوای متعادل و مرطوب با زمستان هاي ملایم و میانگین بارندگی سالانه هزار و صد میلی لیتر مي باشد. پارك جنگي سي سنگان از سمت شمال به دریای كاسپين، از جنوب به رشته كوه البرز، از غرب به روستای توسکاتک و از شرق به روستای صلاح الدین کلا محدود می‌شود.

 

سي سنگان

30 sangan (8)

30 sangan (5)

 

امکانات جنگل سی سنگان :

از جمله امکانات فراوان پارك جنگي سی سنگان می توان به فضای کمپینگ، نمازخانه، تالار، کافی شاپ، سفره خانه، رستوران، فروشگاه های متعدد، پلاژ بانوان و آقایان، موج سواری، جت اسکی، پیست اسکیت، دوچرخه سواری، پارک کودک، پارک بادی، پیست اسب سواری، باغ وحش، سنگ نوردی، اسب سواری و پیست ماشین های کنترلی اشاره کرد.

30 sangan (1)

30 sangan (2)

30 sangan (3)

 

مسير دسترسي به جنگل سي سنگان از تهران

بهترين راه براي رسيدن به جنگل سي سنگان عبور از مسير هراز و سپس شهرهاي آمل، محمود آباد و نور مي باشد. همچنين جاده ي زيباي چالوس و عبور از شهرهاي كرج، كلاردشت و چالوس نيز مسير زيباتري براي رسيدن به اين منطقه مي باشد. پارك جنگلي و ساحلي سي سنگان بين دو شهر ساحلي نور و نوشهر قرار دارد و شما مسافرين گرامي مي توانيد با رزرو ويلا در اين شهرها يك اقامت رويايي را براي خود و هم سفرانتان به ارمغان بياوريد..

با طبيعت مهربانترين باشيم..

یک دیدگاه

جدیدترین املاک ثبت شده