قوانین سایت - ویلاگرام

قوانین سایت

” قوانین سایت “

 

میزبان به فردی اطلاق خواهد شد که املاک اجاره ای خود شامل ویلا، سوئیت، آپارتمان، هتل، متل و … را جهت اجاره به صورت اینترنتی در سایت ویلاگرام ثبت می نماید.

مسافر به فردی اطلاق خواهد شد که بنا به نیاز خود یکی از املاک اجاره ای ثبت شده در سایت ویلاگرام را به صورت اینترنتی رزرو می نماید.

 

قوانین عمومی

– وب سایت ویلاگرام تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

-در وبسایت ویلاگرام تنها آن دسته از اماکن اقامتی شامل ویلا، سوئیت، آپارتمان، هتل، متل و … که دارای مجوز از مراکز مرتبط معتبر می باشند صلاحیت ثبت نام و معرفی واحد اقامتی را دارند. ضمناً تصاویر مدارک مذکور در هنگام ثبتنام از میزبان اخذ گشته و پس از تایید  در سایت نمایش داده خواهد شد.

– ویلاگرام هیچگونه مسئولیتی در قبال سرقت، حوادث جانی و مالی ، سلامت فردی و گروهی و … را پس از تحویل واحد اجاره ای بر عهده نخواهد داشت.

ذخیره مکان اقامتی بنا بر درخواست متقاضی و به نام مسافر صادر و غیرقابل انتقال به غیر می باشد، در غیر این صورت مسافر می بایست مدارک شخصی خود را به فرد ثانویه ی متقاضی تحویل نماید تا در زمان تحویل مکان اقامتی به رویت میزبان برسد.

-کساني که به هر صورت در شبکه ايجاد مزاحمت و اختلال نمايند ، اعم از ايجاد رزروهاي موقت متعدد يا تماسهاي تلفني و غيره ، برخورد جدي با ایشان صورت گرفته و مراتب جهت پيگيري به دستگاه قضايي ارجاع داده خواهد شد.

– معمولا ورود حیوانات خانگی به ملک مورد اجاره ممنوع می باشد مگر آنکه میزبان مکانی مجزا جهت نگهداری حیوانات خانگی در اختیار مسافر قرار دهد.

قوانین مربوط به مسافر و میزبان

– به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر مسافر و همراهان در زمان ورود به واحد اقامتی جهت تحویل به میزبان الزامی است.

– در اختیار قرار دادن واحد اقامتی به زوجین صرفاً منوط به ارائه سند معتبر ازدواج طرفین می باشد.

-در صورت ارایه‌ی هرگونه مدارک هویتی و اطلاعات نادرست، عواقب ناشی از آن متوجه مسافر خواهد بود.

-مسافر موظف است واحد اقامتی را در پایان مدت اجاره بصورت مرتب شده و در حد عرف به میزبان تحویل دهد. بدیهی است در صورت بروز هرگونه خسارت ناشی از فعالیت های مسافر، هزینه های مربوطه در هنگام ترک ویلا و تحویل مدارک توسط میزبان اخذ می گردد.

– زمان تحویل مکان اقامتی به مسافر ساعت ۱۴ بعداز ظهر و زمان تخلیه آن ساعت ۱۳ ظهر روز بعد می باشد ، در صورتی که تحویل واحد اقامتی زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده انجام می گردد، حتما هماهنگی قبلی از طرف مسافر با میزبان صورت پذیرد.

– در صورت مغایرت امکانات و تجهیزات ثبت شده در سایت با وضعیت موجودمیزبان مشمول جریمه خواهد شد.

– میزبان موظف است ملک مورد اجاره را در زمان تحویل بصورت نظافت شده و مرتب تحویل مسافر دهد.

 

قوانین مالی

– قیمت های ثبت شده در سایت قیمت پایه بوده و ممکن است این قیمت در ایام تعطیل سال و مناسبتهای خاص بنا به تشخیص میزبان تغییر نماید که قیمت نهایی در زمان نهایی سازی رزرو به اطلاع مسافر خواهد رسید.

– در زمان ثبت نام اینترنتی۵۰ درصد از مبلغ کل تحت عنوان بیعانه از مسافر اخذ گشته و مابقی مبلغ اجاره (۵۰ درصد) در زمان اتمام موعد رزرو به صورت دستی به میزبان پرداخت می شود.

– مبلغ بیعانه ی دریافتی از مسافر در مدت زمان اقامت مسافر در واحد اقامتی بصورت امانی نزد سایت ویلاگرام محفوظ می باشد. پس از اتمام مدت زمان اجاره ویلا و در صورت تائید و رضایت مسافر از خدمات و تصدیق امکانات درج شده در سایت به حساب میزبان واریز خواهد گشت. در غیر اینصورت مبلغی تحت عنوان جریمه از حساب میزبان کسر و به عنوان غرامت به حساب مسافر واریز خواهد شد.

-۵ درصد از مبلغ کل به عنوان هزینه خدمات سایت ویلاگرام در زمان پرداخت بیعانه از مسافر اخذ خواهد شد.

-۵ درصد از مبلغ کل به عنوان هزینه خدمات سایت ویلاگرام در زمان پرداخت بیعانه به حساب میزبان از حساب وی کسر خواهد گردید.

-پرداخت بیعانه تنها به صورت اینترنتی از طریق سایت ویلاگرام و با اتصال به درگاه های بانکی مجاز کشور صورت می پذیرد. بدیهی است هرگونه ادعا از طرف این سایت یا میزبان درخصوص پرداخت بیعانه بصورت دستی فاقد اعتبار قانونی می باشد.

– رزرواسیون پس از انجام کامل مراحل پرداخت از طرف مسافر قطعی خواهد بود، مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین به صورتی که وجه آن به حساب ویلاگرام واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد. بدیهی است در چنین شرایطی مبلغ پرداختی بصورت اتوماتیک به حساب شخص پرداخت کننده عودت داده خواهد شد.

– در هنگام رزرو به ظرفیت مجاز تعداد نفرات محل اجاره توجه نمایید، در صورتی که تعداد نفرات بیش از ظرفیت مشخص شده باشد به ازای هر نفر می بایست مبلغی مطابق با عرف به میزبان پرداخت گردد.

– یک نفر کمتر از هفت سال رایگان و دو نفر کمتر از هفت سال یک نفر محاسبه می شود.

– اخذ هرگونه هزینه اضافه بر مبلغ درج شده در سایت ویلاگرام توسط میزبان از مسافر تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون،‌ پورسانت،‌ حق دلالی و غیره، مجاز نمی باشد

 

 

قوانین لغو رزرو

– لغو رزرو کمتر از ۴۸ ساعت قبل از تاریخ تحویل امکان پذیر نبوده و مبلغی مسترد نخواهد شد.

-لغو رزرو تا ۴۸ ساعت قبل از تاریخ تحویل مانعی ندارد و با کسر ۵ درصد کارمزد مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.

-مسافر می بایست درخواست لغو رزرو خود را از طریق صفحه تماس با ماو با درج یک شماره حساب تکمیل نموده تا در اولین فرصت نسبت به استرداد مبلغ بیعانه اقدامات لازم صورت پذیرد.

– در صورتی که تعداد روزهای رزرواسیون بیش از ۳ روز باشد، در صورت لغو رزرو کمتر از ۴۸ ساعت قبل ازتاریخ تحویل ، مبنای محاسبه جهت کسر از حساب همان ۳ روز می باشد و مابغی مبلغ بیعانه به حساب مسافر عودت داده خواهد شد.

– از تاریخ ۲۵ اسفند هر سال لغایت ۱۳ فروردین سال بعد مقررات ویژه ایام نوروز حاکم بوده و لغو رزرو ها ممکن نخواهد بود. در این حالت تمامی مبلغ پرداختی تحت عنوان بیعانه به حساب میزبان واریز و مبلغی به حساب مسافر عودت داده نخواهد شد.

 

 

              سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد

جدیدترین املاک ثبت شده