ترسناک ترین جاذبه توریستی چین - ویلاگرام

ترسناک ترین جاذبه توریستی چین

ترسناک ترین جاذبه توریستی چین

, , , ,

اینجا بهشتی برای عاشقان سِلفی و کابوسی برای افرادیِ که از ارتفاع وحشت دارن. موقع عبور، بهتره که به پایین نگاه نکنین چون خدا می دونه که بعدش چه اتفاقی می افته. چینی ها واقعا آدمای عجیب و غریبی هستن و به نظر می رسه که شدیدا عاشق رفتن به ارتفاعات خطرناکن. نمونه های زیادی میشه پیدا کرد که نشون میده این مردم چشم بادومی یا هیچ ترسی از ارتفاع ندارن یا عاشق این هستن که با ترس هاشون روبه رو بشن و باهاشون مقابله کنن، مثل کوهستان هوآشان با تخته چوب های لغزان و نامطمئنش که حتی نگاه کردن به عکس هاش هم باعث سرگیجه میشه. اما این مسیر یه تفاوت اساسی داره، تفاوتی که باعث میشه شما نتونین جلوی کنجکاوی خودتون رو بگیرین و به پایین نگاه نکنین. مسیر کوهستان تیانمن در پارک جنگلی ملی ژانگ جیاجیه چین دارای پل های شیشه ایِ، طوری که به راحتی منظره زیر پای شما دیده میشه.

1__hamgardi_glass-bridge-zhangjiajie-national-forest-park-tianmen-mountain-hunan-china-2

مکانی رویایی برای ماجراجویان

صخره اژدهای مارپیچ ” در استان هونان چین برای افرادی که ناراحتی قلبی دارن، مناسب نیست چون تصور پیاده روی در ارتفاع ۱۸۰ متری از سطح زمین هیجان انگیزه اما وقتی زیر پای آدم چیزی جز شیشه نباشه، قضیه ترسناک تر از قبل میشه، بنابراین کسانی که از نگاه کردن به پایین سرگیجه نمی گیرن و حس عدم تعادل بهشون دست نمیده، می تونن به اونجا برن. ناگفته نمونه که مسیر طولانی پل هم یکی از سختی های عبور از این مسیره، علاوه بر اینکه بخاطر عرض ۱٫۶ متری مسیر، جایی برای استراحت طولانی مدت یا پیاده روی دسته جمعی در کنار هم وجود نداره و اگه خودِ پیاده روی در ارتفاع، چندان شما رو به هیجان نمیاره، ممکنه خسته بشین و یا حوصلتون سر بره، بنابراین توصیه می کنیم که تا وقتی به دنبال یه ماجراجویی با طعم ترس نیستین، به این کوهستان نرید.

1__hamgardi_glass-bridge-zhangjiajie-national-forest-park-tianmen-mountain-hunan-china-9 1__hamgardi_glass-bridge-zhangjiajie-national-forest-park-tianmen-mountain-hunan-china-12 1__hamgardi_glass-bridge-zhangjiajie-national-forest-park-tianmen-mountain-hunan-china-1 1__hamgardi_glass-bridge-zhangjiajie-national-forest-park-tianmen-mountain-hunan-china-6

 

یک دیدگاه

جدیدترین املاک ثبت شده

سلمانشهر متل قو
250,000 تومان
ماسال
200,000 تومان
سلمانشهر متل قو
600,000 تومان
سلمانشهر متل قو
350,000 تومان
سلمانشهر متل قو
350,000 تومان
سلمانشهر متل قو
800,000 تومان
کلارآباد
450,000 تومان
سلمانشهر متل قو
300,000 تومان
سلمانشهر متل قو
400,000 تومان